• Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

 • Dil:

  • Türkçe
  • English
  • Deutsch
  • العربية
Arama sonuçlarınız

Kullanım Koşulları

Türkiye Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık’a ait www.turkiye-emlak sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyunuz.

Türkiye Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık internet sitesini ziyaret eden ve herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.

Türkiye Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık bu sayfada yer alan site kullanım şartlarında dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bu sitenin içerdiği tüm bilgiler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili uluslararası telif hakkı kanunları ile hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Türkiye Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Siteyi ziyaret eden kullanıcılar siteyi sadece kişisel kullanım için ziyaret etme, görüntüleme hakkına ve yetkisine sahip olduklarını kabul ederler.

Türkiye Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık ,internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler, kullanıcıları bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Gayrimenkullere ilişkin detaylı bilgi için ilgili Gayrimenkul Danışmanı’na bizzat başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır.

Türkiye Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık, sitenin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

Türkiye Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık internet sitesinde yer alan verilerde, hizmetlerde ve fiyatlarında önceden bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Türkiye Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık tarafından site içerisinde, üçüncü şahıslara ait diğer internet sitelerine bağlantı yerleştirilmesi ve kullanıcılar tarafından da üçüncü şahıs sitelerine bağlanılması halinde, kullanıcılar ilgili sitenin kullanım koşullarına tabidir. Üçüncü şahıs sitelerinin kullanılmasından dolayı oluşacak zarardan Türkiye Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık sorumlu tutulamaz.

Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar Türk Hukukuna tabi olup, yetkili mahkeme İstanbul Anadolu Mahkemeleridir.

 • Gelişmiş Arama

  ₺ 0 için ₺ 5.000.000

  ₺ 0 için ₺ 5.000.000

  Diğer Arama Seçenekleri
 • Döviz Kurları

  USD
  USD
  5.4604
  5.4741
  EUR
  EUR
  6.1991
  6.2146
  GBP
  GBP
  7.2369
  7.2797

Listeleri Karşılaştır